Real Madryt pokonał Sociedad
W 23. kolejce rozgrywek La Ligi Real Madryt podejmował na własnym terenie drużynę Realu Sociedad.
Mecz zaczął się dość nieoczekiwane dla kibiców Los Blancos, ponieważ na samym początku prowadzenie objęła drużyna z kraju Basków. Real Madryt jednak zdążył odrobić straty z nadwyżką i jeszcze w pierwszej połowie strzelając dwie fantastyczne bramki na przerwę schodził z prowadzeniem 2-1. Po przerwie gospodarze dołożyli jeszcze dwa trafienia i ostatecznie wygrali spotkanie 4-1. Królewscy wzmocnili swoją pozycję w tabeli i mają już 8 punktów przewagi nad drugą w tabeli drużyną Sevilli.
Następny mecz Real Madryt rozegra 9 marca o godz. 21:00 z francuską ekipą PSG, przypomnę w tym miejscu, że będzie to rewanż w rozgrywkach Ligi Mistrzów, gdzie pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1-0 dla drużyny z Paryża. Królewscy stanął, więc w środę przed bardzo ciężkim zadaniem, odrobienia strat z pierwszego meczu i wywalczenia awansu do następnej rundy Champions League.
Real jest lepszy od Barcelony
OdpowiedzUsuń