Dwa szpalery przed rozpoczęciem spotkania. Bezbramkowy remis Los Blancos z Betisem!
W ostatniej kolejce La Liga Real Madryt mierzył się na wyjeździe z Realem Betis! Źródło: Mangingmadrid.com Królewscy kończą rozgrywki ligowe remisując z Betisem 0:0. Mecz był spokojny, padło kilka strzałów z dystansu, które jednak nie przełożyły się na trafienia żadnej z drużyn. Warto zaznaczyć, że Real uszanował zdobycie Pucharu Hiszpanii przez Betis i wykonał szpaler dla zawodników z Sevilli, a drużyna z Benito Villamarin nagrodziła szpalerem Królewskich, którzy wygrali w tym sezonie mistrzostwo Hiszpanii. Podwójny szpaler przed meczem był pstryczkiem w nos dla tego gorszego klubu z Madrytu jakim jest Atletico, które nie potrafi przełknąć sukcesów innych drużyn i nie chciało wykonać szpaleru w meczu derbowym.