Walka Reprezentacji Polski o wyjazd na Mundial

W czwartek odbył się mecz towarzyski między reprezentacją Polski i Szkocji. W roli selekcjonera zadebiutował Czesław Michniewicz!


Źródło: https://www.polsatsport.pl/


Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1. Mecz ze Szkocją miał pomóc naszej reprezentacji w przygotowaniu się do meczu barażowego o udział w Mistrzostwach Świata, który odbędzie się we wtorek o godzinie 20:45 na stadionie w Chorzowie. Niestety spotkanie w Glasgow bardziej zaszkodziło naszej kadrze niż pomogło. W meczu przeciwko Szkocji kontuzji nabawiło się kilku naszych zawodników (Salamon, Milik oraz Piątek). Pierwszych dwóch na pewno nie zagra w meczu ze Szwecją, Krzysztof Piątek natomiast walczy z czasem aby do wtorku zdążyć wrócić do pełnej sprawności. Jeśli chodzi o kontuzje naszych zawodników to nie było by w tym nic strasznego patrząc na to, że mamy Lewandowskiego, jednak jak wiadomo od dłuższego czasu nasz kapitan również zmaga się z urazem. Jeśli Krzysztof Piątek z Robertem Lewandowskim nie będą gotowi na wtorkowe spotkanie, wtedy nasza reprezentacja pozostanie bez nominalnego napastnika, co na pewno bardzo pokrzyżuje plany naszego selekcjonera na rozegranie tego spotkania. 


Komentarze