Wielka remontada na Santiago Bernabeu

Real Madryt po fantastycznym spotkaniu wyrzucił PSG z rozgrywek Champions League!




Wtorkowy mecz zawodnicy Realu rozpoczęli bardzo obiecująco, ponieważ w pierwszych minutach zdominowali całkowicie środek pola, poźniej dla piłkarzy i kibiców Królewskich nie było już tak kolorowo. W końcówce pierwszej połowy stracili bramkę na 1-0 i w dwumeczu było już 2-0 dla drużyny z Paryża. Mecz przebiegał pod dyktando francuskiej drużyny i mogło się wydawać, że mają całkowitą kontrolę nad tym spotkaniem. Nic bardziej mylnego, kiedy wydawało się, że nic nie ma prawa się wydarzyć fatalnym zagraniem popisał się bramkarz francuskiej ekipy Gigi Donnaruma i po odpowiednim pressingu że strony napastnika Karima Benzemy sam stworzył sytuację bramkową, którą Real wykorzystał i do remisu brakowało już tylko jednej bramki. Po strzeleniu gola na 2-1 kibice zgromadzeni na Santiago Bernabeu zrobili naprawdę dobrą robotę i pchnęli zespół po kolejne bramki. Chwilę później na tablicy wyników było już 3-2, ponownie za sprawą Karima Benzemy. Widać było, że drużyna PSG po stracie dwóch bramek jest w wielkim szoku, a Real Madryt jest drużyną, która potrafi wykorzystać słabszy okres drużyny przeciwnika i tym samym po fantastycznym rajdzie Modricia i fatalnym ustawieniu defensorów drużyny gości, Real strzelił trzecią bramkę, która definitywnie podcięła skrzydła przyjezdnym. Real udowodnił tym meczem jaką jest drużyną i pokazał swój Królewski charakter. 

Komentarze