Hat-trick zwycięstw Realu, bohater Karim Benzema!

Real Madryt pokonał na wyjeździe Chelsea Londyn w ćwierćfinale Ligi Mistrzów i jest blisko półfinału tych elitarnych rozgrywek!


Źródło: www.sport.pl


Spotkanie, które odbyło się na Stamford Bridge było pełne emocji, bramek, a gra odbywała się z dużą intensywnością. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 3:1. 

Bramki dla drużyny Realu zdobywał Karim Benzema (3), a gola dla ekipy Chelsea strzelił Kai Havertz. Mecz był doskonały dla bezstronnego kibica, ponieważ było to bardzo dobre widowisko. W meczu fatalnym zagraniem popisał się bramkarz londyńskiej drużyny, który można powiedzieć wraz ze stoperem podarował trzecią bramkę Realowi Madryt. 

Dwa ostatnie mecze ligowe to dwa zwycięstwa! 

Real pokonał na wyjeździe Celtę Vigo 2:1 oraz u siebie Getafe 2:0 przybliżając się tym samym do upragnionego mistrzostwa. Bramki w meczu z Celtą obydwie zdobył Benzema, obie z rzutów karnych. Natomiast z Getafe gole zdobyli Lucas Vazquez i Casemiro. Było to doskonałe spotkanie w wykonaniu całego zespołu Królewskich. Vinicius dał piękną asystę przy pierwszej bramce, którą zdobył Casemiro, a przy drugiej bramce wielkim spokojem i zimną krwią wykazał się Lucas Vazquez, który świetnym uderzeniem zdobył bramkę na 2-0 i Getafe było już na kolanach. Następny mecz drużyną Los Blancos rozegra przed własną publicznością, a będzie to rewanżowa konfrontacja z Chelsea. Kibice Królewskich liczą na to, że Real nie straci dwu bramkowej przewagi z pierwszego spotkania i zameldują się w półfinale, gdzie czekać będzie ich starcie ze zwycięzcą meczu Atletico/Manchester City.


Komentarze