Reprezentacja Polski jedzie na Mundial
Polska reprezentacja pokonała reprezentację Szwecji 2-0 w meczu finałowym o udział w Mistrzostwach Świata 2022 !
Wszystko rozstrzygnęło się w drugiej odsłonie spotkania. Pierwszą bramkę dla Biało-Czerwonych zdobyliśmy dzięki fantastycznej postawie Grzegorza Krychowiaka w polu karnym przeciwnika, nasz pomocnik wyprzedził przeciwnika i w bardzo inteligentny sposób wywalczył rzut karny, którego nasz niezastąpiony kapitan zamienił na gola. Po stracie gola reprezentacja Szwecji była bardzo niespokojna jeśli chodzi o zagrania w strefie defensywnej, co natychmiast wykorzystali zawodnicy reprezentacji Polski i za sprawą Piotra Zielińskiego piłka w siatce Olsena znalazła się po raz drugi. Przy prowadzeniu 2-0 Polacy mieli jeszcze kilka dobrych strzałów na bramkę przeciwnika, jednakże przez dobrą grę na linii bramkowej Olsena piłka już nie zdołała znaleźć drogi do bramki.
Gratulacje dla naszych zawodników za awans! Wszyscy wykonali dobrą robotę, od sztabu trenerskiego, zawodników, po samych kibiców, którzy wspierali nasza drużynę.
Warto podkreślić, że nasza kadra wywalczyła awans na czwarty wielki turniej z rzędu!
Komentarze
Prześlij komentarz