SENSACJA! Villareal wyeliminowuje Bayern z Champions League!
W jednej z par ćwierćfinałowych, Bayern mierzył się z hiszpańskim Villarealem, stawką był awans do półfinału Ligi Mistrzów!
Źródło: ALEXANDER HASSENSTEIN / Getty Images
Pierwszy mecz (6 kwietnia)
Bayern, który był faworytem przegrywa z hiszpańską drużyną.
Mistrz Niemiec nie potrafił poradzić sobie w ataku i niemoc ta przyniosła
fatalne skutki. Oprócz nieskuteczności doszły też błędy w obronie. Cały mecz
wyglądał katastrofalnie. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 dla gospodarzy, ale
mogło być dużo gorzej. Niewykorzystane sytuacje drużyny z Villarrealu, gdyby
zmienić na bramki to przegrywalibyśmy 5-0. Głównej postaci z naszego ataku
czyli Lewandowskiego prawie nie było widać. Przeciwnicy umiejętnie odcinali go
od akcji. Unai Emery popisał się kolejny raz w swojej karierze trenerskiej
dobrym przygotowaniem. Facet ma dar do pucharów. Najpierw trzykrotna Liga Europy z Sevillą, teraz Liga Europy z Villarreal i 1/4 w Lidze Mistrzów. Po
dzisiejszym meczu to właśnie on i jego drużyna są też bliżej ćwierćfinału.
Miejmy nadzieję, że odrobimy zaliczkę na własnym stadionie.
Rewanż (12 kwietnia)
Spotkanie rewanżowe zakończyło się "przegranym" remisem.
Przez wynik z poprzedniego spotkania odpadamy z Champions League. Zaczęło się źle.
Pierwsza połowa nie dawała zbyt wiele nadziei na dobry przebieg spotkania na
szczęście zmieniło się trochę po gwizdku zaczynającym drugą połowę spotkania.
Bayern przyśpieszył i zaczął grać agresywniejszą piłkę. Pierwszego gola
strzelił Lewandowski po asyście Mullera w 52 minucie. Blisko było dogrywki i
rozstrzygnięcia wszystkiego w dodatkowym czasie. Niestety Villarreal strzelił gola
na 1:1 w 88 minucie i przekreślił nadzieje Bawarczyków.
Komentarze
Prześlij komentarz