SENSACJA! Villareal wyeliminowuje Bayern z Champions League!

W jednej z par ćwierćfinałowych, Bayern mierzył się z hiszpańskim Villarealem, stawką był awans do półfinału Ligi Mistrzów! 


Źródło: ALEXANDER HASSENSTEIN / Getty Images


Pierwszy mecz (6 kwietnia)

Bayern, który był faworytem przegrywa z hiszpańską drużyną. Mistrz Niemiec nie potrafił poradzić sobie w ataku i niemoc ta przyniosła fatalne skutki. Oprócz nieskuteczności doszły też błędy w obronie. Cały mecz wyglądał katastrofalnie. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 dla gospodarzy, ale mogło być dużo gorzej. Niewykorzystane sytuacje drużyny z Villarrealu, gdyby zmienić na bramki to przegrywalibyśmy 5-0. Głównej postaci z naszego ataku czyli Lewandowskiego prawie nie było widać. Przeciwnicy umiejętnie odcinali go od akcji. Unai Emery popisał się kolejny raz w swojej karierze trenerskiej dobrym przygotowaniem. Facet ma dar do pucharów. Najpierw trzykrotna Liga Europy z Sevillą, teraz Liga Europy z Villarreal i 1/4 w Lidze Mistrzów. Po dzisiejszym meczu to właśnie on i jego drużyna są też bliżej ćwierćfinału. Miejmy nadzieję, że odrobimy zaliczkę na własnym stadionie.


Rewanż (12 kwietnia)

Spotkanie rewanżowe zakończyło się "przegranym" remisem. Przez wynik z poprzedniego spotkania odpadamy z Champions League. Zaczęło się źle. Pierwsza połowa nie dawała zbyt wiele nadziei na dobry przebieg spotkania na szczęście zmieniło się trochę po gwizdku zaczynającym drugą połowę spotkania. Bayern przyśpieszył i zaczął grać agresywniejszą piłkę. Pierwszego gola strzelił Lewandowski po asyście Mullera w 52 minucie. Blisko było dogrywki i rozstrzygnięcia wszystkiego w dodatkowym czasie. Niestety Villarreal strzelił gola na 1:1 w 88 minucie i przekreślił nadzieje Bawarczyków.



Źródło: fakt.pl


DWUMECZ

BAYERN   1  :  2   VILLAREAL

Komentarze