Atletico minimalnie lepsze od Realu w derbach Madrytu
W ostatnią niedzielę odbyło się derbowe starcie dwóch Madryckich klubów między Atletico, a Realem w ramach La Liga!
Źródło: sport.radiozet.pl
Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Atletico Madryt 1:0.
Jedyna bramkę w meczu zdobył Yannic Carrasco z rzutu karnego, którego sędzia odgwizdał po konsultacji z zespołem VAR. Mecz dla przeciętnego kibica był nudny jak flaki z olejem. Możliwe, że na poziom gry wpłynął fakt, iż Real Madryt wyszedł na ten mecz głębokimi rezerwami i w sumie nie zależało nam w żaden sposób aby wygrać ten mecz, ponieważ trofeum za Ligę Hiszpańską w sezonie 21/22 zespół ma już w swojej gablocie. Na pewno na wyjściowy skład wypłynęło też to, że Los Blancos awansowali do Finału Ligi Mistrzów i po prostu oszczędzają zawodników w takich momentach jak mecz o przysłowiową pietruszkę. Stracie sezonu jakim niewątpliwie będzie mecz przeciwko angielskiemu Liverpoolowi w finale Champions League już pod koniec maja.

Komentarze
Prześlij komentarz