Cadiz zabiera punkty Realowi w przedostatniej kolejce sezonu ligowego

 W 37. kolejce La Liga Królewscy wybrali się na wyjazdowy pojedynek do Kadyksu! 

Źródło: realmadryt.pl


Real Madryt zremisował 1-1 z Cadizem. 

Bramkę na 1-0 dla Realu po fantastycznym rajdzie i podaniu Rodrygo, zdobył Mariano Diaz. Na przerwę jednak zawodnicy obu drużyn schodzili z wynikiem remisowym, ponieważ Cadiz zdołał wyrównać wynik spotkania za sprawą uderzenia Sobrino. W drugiej połowie w polu karnym faul popełnił Łunin i została podyktowana jedenastka dla zespołu pochodzącego z najstarszego miasta Hiszpanii. Niestety dla kibiców Cadizu Alvaro Negredo uderzył tak, że bramkarz gości zdołał obronić rzut karny i mimo dalszych naporów drużyny Cadizu bramek w tym meczu kibice już nie oglądali. Celowo napisałem, iż punkt został zdobyty, a nie dwa stracone, ponieważ był to bardzo ciężki mecz dla tegorocznych mistrzów Hiszpanii z racji tego, iż Cadiz walczy o utrzymanie i każdy wyszarpany punkt dla tego zespołu jest na wagę złota. 

Los Blancos następne spotkanie rozegra u siebie z Betisem Sevilla i będzie to mecz kończący ten sezon La Liga dla ekipy z Madrytu.

Komentarze