Dwa szpalery przed rozpoczęciem spotkania. Bezbramkowy remis Los Blancos z Betisem!
W ostatniej kolejce La Liga Real Madryt mierzył się na wyjeździe z Realem Betis!
Źródło: Mangingmadrid.com
Królewscy kończą rozgrywki ligowe remisując z Betisem 0:0.
Mecz był spokojny, padło kilka
strzałów z dystansu, które jednak nie przełożyły się na trafienia żadnej z
drużyn. Warto zaznaczyć, że Real uszanował zdobycie Pucharu Hiszpanii przez
Betis i wykonał szpaler dla zawodników z Sevilli, a drużyna z Benito Villamarin
nagrodziła szpalerem Królewskich, którzy wygrali w tym sezonie mistrzostwo
Hiszpanii. Podwójny szpaler przed meczem był pstryczkiem w nos dla tego
gorszego klubu z Madrytu jakim jest Atletico, które nie potrafi przełknąć
sukcesów innych drużyn i nie chciało wykonać szpaleru w meczu derbowym.

Komentarze
Prześlij komentarz