Liga Hiszpańska w sezonie 21/22 to królestwo Królewskich!

 Real Madryt w 34. kolejce ligowej podejmował na własnym boisku Espanyol ! 

Źródło: facebook.com/RealMadrid


Królewscy 20 kwietnia grali jeszcze ligowe spotkanie z Osasuną Pampeluna na wyjeździe. Wygrali 3:1, gole zdobyli Alaba, Asensio oraz Lucas Vazquez. 


Campeones, campeones Ole Ole Ole... Takie dźwięki można było usłyszeć nadchodzące w sobotnie popołudnie ze stadionu Santiago Bernabeu. Real Madryt pokonując na własnym terenie drużynę Espanyolu Barcelona oficjalnie został mistrzem Hiszpanii w sezonie 2021/2022 ! ! ! 

Przed tym spotkaniem Realowi do upragnionego mistrzostwa brakowało zaledwie jednego punktu. Królewscy jednak nie brali pod uwagę w tym meczu jednego, a aż trzy punkty i rozbił gości z Barcelony 4:0. W meczu Real pokazał jakość, siłę i udowodnił, że ma bardzo równą kadrę i dobrych zmienników, ponieważ Carlo Ancelotti nie wyszedł na to spotkanie tak zwanym pierwszym garniturem i najlepsi zawodnicy odpoczywali przed rewanżem w Lidze Mistrzów. Nie ma co się nad tym długo rozwodzić, bramki w ostatnim ligowym spotkaniu dla Los Blancos zdobyli Rodrygo x2, Asensio oraz Karim Benzema. 

Real zdobył tytuł na cztery kolejki przed końcem ligi, teraz wszyscy skupiają się na Lidze Mistrzów i rewanżu z Manchesterem City.


HALA MADRID!

Komentarze